YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Adana’nın Yumurtalık İlçesinde Mazbata alan Mahalle Muhtarlarına eğitim semineri verildi

adananin-yumurtalik-ilcesinde-mazbata-alan-mahalle-muhtarlarina-egitim-semineri-verildi-

Yumurtalık İlçe Kaymakamlığı Toplantı Salonunda saat: 14.30 da yapılan eğitim semineri Kaymakamlık Toplantı salonunda Özel Kalem Müdürü Salih Özkan, İlçe Nüfus Müdürü Yücel Taş ,İlçe Tarım ve Orman Müdür vekili Mustafa İskender Kılıç tarafından gerçekleştirildi.
04 Mayıs 2019 Cumartesi 14:23

 Adana Valiliği İl İdare ve Denetim Müdürlüğünün hazırlamış olduğu  “Muhtar Eğitimi” konulu yazısı gereği Kaymakamlıkİlçe Yazı İşleri Müdürü Salih Özkan, Nüfus Müdürü Yücel Taş, Tarım ve Orman Müdür Vekili Mustafa İskender Kılıç, Kaymakamlık Şefi Hikmet Akdağ ‘ın Yumurtalık Kaymakamlık Toplantı salonunda bilgilendirme eğitim seminerine 24 mahalle muhtarı katıldı.

Toplantıda sunum yapan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Salih Özkan, Devlet Hiyerarşisinin tanıtılması Merkezi Yönetim, İl ve İlçe Yönetimi ve Mahalli İdare Yönetimi, Muhtarlık Müessesesi ve Organları ile Muhtarların görev yetki ve sorumlulukları konularında mahalle muhtarlarına eğitim semineri verdi.

 

Nüfus Müdürü Yücel Taş  ise  adres kayıt sistemi hakkında bilgiler sundu. Daha sonra söz alan Tarım ve Orman Müdür Vekili Mustafa İskender Kılıç  da mahalle muhtarlarına çiftçi kayıt sistemi hakkında  bilgiler aktardı. 31 Mart 2019 Genel seçimleriyle ilçemizde seçimleri kazanan tüm mahalle muhtarlarımıza yeni görevlerinde başarılar dileyen Yazı İşleri Müdürü Özkan eğitim toplantısın da yapılan soru cevap kısmından sonra sonlandırdı.


Haber okunma sayısı: 1275

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar