YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Adana Uluslar arası Tarım ve Sera Fuarı’na”Alpler Ziraat Aletleri damgasını vurdu”

adana-uluslar-arasi-tarim-ve-sera-fuarinaalpler-ziraat-aletleri-damgasini-vurdu

Adana Tarım ve Seracılık, Bahçe Fuarı´nda Alpler Ziraat Aletleri San ve Tic A.Ş’nin Açmış olduğu Teşhir bölümü içerisinde Ceyhan ve Yumurtalık Bayi Yetiş Kardeşler standı en çok ziyaret edilen yer olarak gözlemlendi.
10 Kasım 2019 Pazar 20:13

 Bu yıl 13’üncüsünün düzenlendiği Uluslar arası Tarım ve Sera Bahçe Fuarına geçen yıla göre %17’lik bir artışla 16.Farklı ülkeden 300’ün üzerinde yabancı ve yerli sektör temsilcileri katıldığı kaydedildi.

Türkiye´nin Tarımda öne çıkmış markası olan “Alpler Ziraat aletleri” ana bayiliğini yapan Yetiş Kardeşler özellikle Ceyhan ve Yumurtalık’ta çiftçilerin dostu olarak biliniyor. Bu yüzden de Fuarın ilk gününde en çok ziyaret edilen firma olarak gözlerden kaçmadı.

Ceyhan ve Yumurtalık çiftçisine daha iyi hizmet vermek amacıyla, gelişen teknolojinin gereksinimleri ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarına yön vermeye çalıştıklarını belirten Yetiş Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yetiş;

 Modern tarım makineleri, iş gücünü azaltarak çiftçilerimizin girdilerini azaltmaktadır. O nedenle makine ve ekipmanların sergilenerek gösterilmesi çok önemli. Bazı çiftçilerimiz bu teknolojileri takip edemiyor. Fuarlar teknolojinin takip edilmesi anlamında çok önemlidir” şeklinde konuştu.

 


Haber okunma sayısı: 1204

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER