YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Adana Sağlık-Sen 5.Birlik ve Beraberlik Futbol Turnuvası Başladı

adana-saglik-sen-5birlik-ve-beraberlik-futbol-turnuvasi-basladi

Adana Sağlık-Sen 5.Birlik ve Beraberlik Futbol Turnuvası Başladı
05 Ekim 2019 Cumartesi 02:48

 Adana Sağlık-Sen Şubesi tarafından Adana da görev yapmakta olan sağlık personellerinin moral ve motivasyonlarını arttırmak ve de sağlık personelleri arasında birlik ve beraberliği aşılamak adına düzenlenen futbol turnuvası bugün düzenlenen açılış kokteyli ile başladı.Turnuva kapsamında 22 takım 58 maç yaparak turnuva finalini Kasım ayı içerisinde geniş katılım ile yapılacaktır.

 

Ak Parti İl Başkanı Şerif Güler,Adana Memur-Sen Başkanı Mehmet Sezer,Adana İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkanı Adnan Atılgan ,Yüreğir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Soner Çitil,Ulaştırma Memur-Sen Başkan Vekili İlker Sarıkafa, Ak Parti İl Yönetiminden Mehmet Cebe,Abdülkadir Kaplan,Yücel Koç, Akparti Ceyhan İlçe Başkanı M.İslam Bünül, Sağlık-Sen Şube Yönetim Kurulu Üyeleri,Disiplin ve Denetleme Kurulları,İş yeri temsilcileri,delegelerin ve üyelerin katıldığı  Turnuva başlangıç kokteylin de protokolün top atışı ile turnuvanın ilk maçı başladı.

 

Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu  ‘’Sağlık-Sen şubesi olarak misyonumuz da hiçbir zaman ayrım olmamıştır. O üye Bu üye gibi ayrımlardan uzak tüm Adana Sağlık çalışanlarını kucaklayarak sağlık çalışanları arasında birlik ve beraberliği sağlamaya çalışmaktayız. Bugün açılışinı yaptığımız turnuvanın da amacı birlik ve beraberliğe katkı sunup yedi gün 24 saat büyük emekler ile çalışan sağlık personellerinin bir nebze olsun motivasyonunu arttırmaktır. Turnuva açılış kokteyline katılan değerli misafirlerimize, üyelerimize teşekkür eder ve turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza başarılar dilerim.’’ dedi.


Haber okunma sayısı: 1288

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER