YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık’ta turizmin sorunları.

-yumurtalikta-turizmin-sorunlari-

YUMURTALIK’TA ESNAFLAR KONUŞUYOR” KÖŞESİNE YUMURTALIK OTEL İŞLETMECİSİ NECDET YILMAZ’DA BİR MEKTUP GÖNDERMİŞ”
23 Eylül 2017 Cumartesi 18:52

 Yumurtalık İlçesine 20.Tirilyonluk yatırımla 71 odalı Tesis kazandıran Yumurtalık Otel işletmecisi Necdet Yılmaz’da Yumurtalık Yerel Gazetesinin Başlatmış oldugu Esnaflar konuşuyor köşesine bir mektup göndermiş ve noktası ve virğülüne dokanmadan yayınlıyoruz.

 Yumurtalık’ta turizmin sorunları.

Ömer Erzin arkadaşımın üstadımın plaj üstü Atatürk caddesindeki otomobillerle işgal edilmiş yol kenarlarının otomobillere kapatılsın önerisine katılmamak elde değil bu aynı zamanda emeğin ve üretimin içinde olan tüm esnaflarımızın şehrimizin bu düzensizliğine olan isyanıdır .

 Şehrimizde gerçek esnafımızın sahipsiz bırakılmasının nedenidir mülki amir ve memurlarımızın bu zamana kadar ki belediyecilerimizin ön görüşünün olmayışının bir sonucudur aslında sorun açık bir şekilde ortada şehrimizin kalbi ve vitrini olan o kısmın işgalden ve düzensizlikden kurtarmak için o kısmı saatli ve paralı çizgilenmiş resmî park haline getirilmiş olsa şehrimize gelen tatilci misafirlerimizi herkesi kendi durumuna göre yönlendirmiş oluruz ve şehrimizin sağ ve sol yanının sahilimizin alt yapısını hazırlayıp turizme açabiliriz daha çok ziyaretçiye ve her kesime kaliteli şekilde hizmet verebiliriz bu organizasyon bazı arkadaşların kavunu bir tarafa karpuzu bir tarafa sepete koyup oraya buraya dağıttığı gibi olmamalı buna benzer öneriler yersiz önerilerdir . Bu işi bilmemektir ben esnaflarımız pahalı satıyor gibi söylemleri dikkate almıyorum. Belki tuzunu kaçırmış arkadaşlarımız vardır ama bu esnaflarımızın sorunlarına çözümler bulunursa esnaflarımıza sahip çıkılırsa çok çok kaliteli hizmetler vereceğine inancım sonsuz yeter ki şehrimizi günü birlikçilere açmayalım şehrimizi gerçek tatilcilere ve gerçek sürekli olan esnaflarımıza olanak sağlayalım ve sahip çıkalım bundan dolayı şehrimiz güzelleşsin gelişsin bu işleri sezonlukculara vermeyelim şehrimiz gelişmez güzelleşmez Yumurtalik halkı esnafı ve çevresi fayda sağlayamaz . Herkes boş tencere tava döver ben yinede ümitliyim bu sorunların çözümü Yumurtalikdaki turizm hizmeti işinde çalışan esnaf ve işçilerimizin katkı ve önerileriyle çözülecektir ben tekrar öneriyorum yumurtalıkla olarak burda yaşayan herkesin ve insanların önerilerini ortaya koymak lazım olumlu şekilde tartışalım sorunlarımızı çözelim yumurtalığın gelişmesi ve güzelleşmesi için yumurtalığı sevelim . Yumurtalik halkı ve esnafı sahipsiz değildir. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak . Saygılarımla NEJDET YILMAZ. 
YUMURTALIK OTEL İŞLETMECİSİ


Haber okunma sayısı: 1346

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ