YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

YUMURTALIK MUHTARLARI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞU TEMSİLCİLERİNDEN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET

-----------------------------------------------------------------------yumurtalik-muhtarlari-ve-sivil-toplum-kurulusu-temsilcilerinden-vali-demirtasa-ziyaret

YUMURTALIK MUHTARLARI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞU TEMSİLCİLERİNDEN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET
07 Aralık 2019 Cumartesi 16:52

 Yumurtalık ilçesi Esnaf Odası Başkanı Mustafa Denizhan Türker, Doğu Akdeniz Esnaf Kefalet Kredi koperatif Başkanı Sami Karnas, Balıkçılık kop. Başkanı Musa Vay,Tema Vakfı Yumurtalık Temsilcisi Fatoş Cankurt,Akdeniz Mahallesi Muhtarı ve Yumurtalık Muhtarlar Derneği Başkanı Duran Çay, Akyuva Mahalle Muhtarı Mustafa Sümer,Ören Mah.Muhtarı Sema Duran,Yumder Başkanı Özcan Bilği,Yumcev 2.Başkanı Halim Öztoprak,Yumcev üyesi Zekeriya Cesur ile çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan heyet, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Vali Demirtaş, konuklarının kendisine ilettiği talep ve beklentileri dinledi. Aktarılan hususların çözümüne ilişkin gerekli çalışmaların yapılacağı vurgusunu yapan Vali Demirtaş, “Bizler fırsat buldukça muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Toplumumuzun tüm unsurlarını aynı mesafede kucaklıyoruz. Amacımız sorunları yerinde görerek, bizzat dinleyerek talep ve beklentilere en hızlı ve kalıcı şekilde karşılık vermek ve Adanalı hemşerilerimizin mutluluğuna, huzuruna ve refahına katkıda bulunmak.” şeklinde konuştu.

Yumurtalık stk’ları ise bölgeye yapılan ve yapılacak sanayi kuruluşlarının işci alımını ve ticari alışverişlerini Yumurtalıktaktan yapmalarını istediklerini söylediler.

Vali Demirtaş özellikle sizlerden isteğim ılıman bir iklime sahip Yumurtalık’ta bodur erkenci muz ekimine önem verin dedi.Yumurtalık ilçesi muhtar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ise kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkürlerini ilettiler.

 


Haber okunma sayısı: 1286

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER