YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Yumurtalık'ta 15.Temmuz Şehitleri Anma Proğramı çoşkuyla kutlandı

yumurtalikta-15temmuz--sehitleri-anma-programi-coskuyla-kutlandi 15 Temmuz Şehitleri Anma,Demokrasi ve Milli Birlik Günü tüm yurtta olduğu gibi Yumurtalık’ta da coşkuyla kutlandı.

Karayollarının kod hatası Yumurtalık’ta sürücüleri bezdirdi

karayollarinin-kod-hatasi--yumurtalikta-suruculeri-bezdirdi Yumurtalık- Ceyhan Duble Yolunun,Yumurtalık Çıkışında Her sağanak yağmurda tıkanması sürücüleri canından bezdirdi.

Yumurtalık’tan “Hurdacılara Kötü Haber”

yumurtaliktan-hurdacilara-kotu-haber Yumurtalık Belediye Meclisi’nde 30.05.2019 Tarihinde oy birliği ile alınan kararda “Hurdacıların İlçeye Girişleri yasaklandı.”

“Karataş-Yumurtalık sahilleri yatırım bekliyor”

karatas-yumurtalik-sahilleri-yatirim-bekliyor “Müze giriş ücretlerine zam yapmanın mantığı nedir?”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bünyesindeki Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Oryantasyon Eğitiminde bir araya geldi.

turkiye-odalar-ve-borsalar-birligi-tobb-bunyesindeki-oda-ve-borsa-genel-sekreterleri-oryantasyon-egitiminde-bir-araya-geldi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bünyesindeki Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Oryantasyon Eğitiminde bir araya geldi.

Yerel Medya Güçbirliği Platformu’ndan CHP’ye ziyaret

-yerel-medya-gucbirligi-platformundan-chpye-ziyaret Yerel Medya Güçbirliği Platformu’ndan CHP’ye ziyaret

CEYHAN’DA HOBİ BAHÇESİ PROJESİ HAYATA GEÇTİ

ceyhanda-hobi-bahcesi-projesi-hayata-gecti Ceyhan Belediyesi, tarihi Ceyhan Demir Köprü yanında bulunan atıl alanı, Hobi Bahçesi olarak çocuklara tahsis etti.

VALİ DEMİRTAŞ, KAYMAKAMLARLA BİR ARAYA GELDİ

vali-demirtas-kaymakamlarla-bir-araya-geldi Vali Mahmut Demirtaş, İl Koordinasyon Kurulu 2019 Yılı 3. Dönem Toplantısı’nın ardından ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi.

SON 1 YILLIK ELEKTRİK ZAMMI YÜZDE 42‘YE ULAŞTI

son-1-yillik-elektrik-zammi-yuzde-42ye-ulasti Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2019 tarihinden itibaren geçerli olan elektrik tarifesine ilişkin basın açıklaması yaptı.

“Atayın öğretmenleri, açın köy okullarını!”

atayin-ogretmenleri-acin-koy-okullarini CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Seyhan’dan sonra Çukurova’daki kadın muhtarları ziyaret etti “Atayın öğretmenleri, açın köy okullarını!” “Muhtarlar vatandaşla karşı karşıya

Atatürk OrtaOkulu Müdiresi Esra Tangoların Tayini Adana ya çıkarıldı

ataturk-ortaokulu-mudiresi-esra-tangolarin-tayini-adana-ya-cikarildi- Esra Tangolar’ın Tayinin Adanaya çıkarılmasının arkasındaki gerçek “Hakkındaki yürütülen soruşturmalar olduğu ortaya çıktı.”

ÇİCEK’TEN “ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ÖRNEK DAVRANIŞ”

cicekten-sehit-ve-gazi-ailelerine-ornek-davranis Yumurtalık Halk Plajı yakınında “Çicek Aile Çay Bahçesi işlemecisi Şaban Çicek Şehit ve Gazi yakınlarınaücretsiz hizmet veriyor.”

ATGAB’IN BAŞKANLIĞINA NECİP TOPUZ SEÇİLDİ

atgabin-baskanligina-necip-topuz-secildi ADANA-Atgab. Adana, Karataş ve Yumurtalık İlçeleri Turizmi Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği Başkanlığına Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz seçildi.

“Karataş ve Memmingen Kardeşliği tescillendi.”

karatas-ve-memmingen-kardesligi-tescillendi Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Karataş Belediyesi ile Kardeş Şehir olan Memmingen’e davet üzerine ziyarette bulunarak Kardeşlik anlaşmasını yeniledi.

TOPRAK KORUMA KURULU TOPLANTISI VALİ DEMİRTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

-toprak-koruma-kurulu-toplantisi-vali-demirtas-baskanliginda-gerceklesti TOPRAK KORUMA KURULU TOPLANTISI VALİ DEMİRTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

YEREL MEDYA GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU'NDAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET

yerel-medya-guc-birligi-platformundan-vali-demirtasa-ziyaret YEREL MEDYA GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU'NDAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET

“Annem” Temalı Şiir yarışması sonuçlandı

annem-temali-siir-yarismasi-sonuclandi “Annem” Temalı Şiir yarışması sonuçlandı

CEYHAN AKTİF GAZETECİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ZEYDAN KARALARI ZİYARET ETTİLER

ceyhan-aktif-gazeteciler-dernegi-uyeleri-zeydan-karalari-ziyaret-ettiler CEYHAN AKTİF GAZETECİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ZEYDAN KARALARI ZİYARET ETTİLER

Krom Kaplama ustası Genç pompalı ile öldürüldü

krom-kaplama-ustasi-genc-pompali-ile-olduruldu Adana’nın Yumurtalık İlçesi Zeytinbeli Mahallesi doğumlu Krom Kaplama ustası İsmail Dallı iş ortagı tarafından pompalı tüfekle öldürüldü.

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ