YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Yumurtalık’ta Plaj Voleybolu Turnuvası Başladı

yumurtalikta-plaj-voleybolu-turnuvasi-basladi Türkiye üniversiteler arası plaj voleybolu turnuvası Yumurtalık plajında start aldı.

Turizm Birliği’nin Yeni Başkanı Boğaçhan Ünal

turizm-birliginin-yeni-baskani-bogachan-unal Adana Karataş ve Yumurtalık ilçeleri Turizmi Geliştirme ve Altyapı hizmet birliği Mayıs ayı olağan meclis toplantısını Büyükşehir belediyesi encümen toplantı salonunda yapıldı.

Yumurtalık Halk Eğitimden Sergi

yumurtalik-halk-egitimden-sergi Yumurtalık halk eğitim kursiyerleri halk eğitim merkezi salonunda sergi açtı.

Yumurtalık’ta Hırsızlık

yumurtalikta-hirsizlik olay Atatürk caddesinde meydana geldi.

YUMURTALIK 2.KEZ BEACH VOLLEY(KUM VOLEYBOLU) TURNUVALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

yumurtalik-2kez-beach-volleykum-voleybolu-turnuvalarina-ev-sahipligi-yapacak Adana’nın ilk Mavi Bayraklı Plajına sahip olan Yumurtalık ilçesi Türkiye Üniversiteler arası Bach Volley Turnuvasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

DOLU YUMURTALIK'I FENA VURDU

dolu-yumurtaliki-fena-vurdu Adana’nın Yumurtalık İlçesi Kaldırım, Zeynepli, Yeşilköy, Kuzıpınarı ve Kırmızıdan Mahallelerinde gece saatlerinde yağan dolu Domates, Karpuz, Ayçiceği, Pamuk, Buğday ve Mısır tarlalarında ürün

19.MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI YUMURTALIK’TA KUTLANDI

19mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-yumurtalikta-kutlandi 19.Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Atilla’nın saat: 09.45 de Atatürk Büstüne çelenk koymasıyla başladı.

YUMURTALIK KADIN AÇIK CEZA EVİ KAPANDI

yumurtalik-kadin-acik-ceza-evi-kapandi Adana’nın Yumurtalık İlçesinde Adalet Bakanlığı Yumurtalık Kadın Açık Ceza Evi Şartlara uygun olmadığı gerekçesiyle Adalet Bakanlığının emriyle kapatıldı.

CTO’DA. COSB KUTLAMASI

ctoda-cosb-kutlamasi CTO. Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ve Yönetim Kurulu üyeleri Başkan Can’ın Makam Odasında bir araya gelerek “Ceyhan COSB’yi”Kutlamak için yaş pasta kestiler.

ADANA VALİ YARDIMCISI AHMET BEYOĞLU CTO’DA SERTİFİKA TÖRENİNE KATILDI

adana-vali-yardimcisi-ahmet-beyoglu-ctoda-sertifika-torenine-katildi Adana Valiliği ile Ceyhan Ticaret Odasının Birlikte Yürüttükleri”Mesleki Eğitim Köprüsü ile İstihdama geçiş Projesi” Kapsamında COSB’ye Eleman Yetiştirmek amaçlı Aşçılık, Tekstil ve

Nermin Yıldırım Kara”Termik santraller bacalarına en iyi filtreyi taksalar da sonuç değişmez”

nermin-yildirim-karatermik-santraller-bacalarina-en-iyi-filtreyi-taksalar-da-sonuc-degismez Termik santrallara tepkinin diğer adresi İskenderun oldu. İÇKD’den Nermin Yıldırım Kara: Kömürlü termik santrallar, bacalarına en iyi filtre sistemleri takılı olsa bile zararlıdır

Engellilerin “Büyük” Coşkusu

engellilerin-buyuk-coskusu Vali Mustafa Büyük, “Engelliler Haftası” Kapsamında Düzenlenen Kutlama Etkinliğinde Engelliler Tarafından Çiçeklerle ve Coşkuyla Karşılandı.

CEYHANSPOR FUTBOL KULÜBÜ KAYMAKAMLIĞA TESLİM EDİLDİ

-ceyhanspor-futbol-kulubu-kaymakamliga-teslim-edildi Türkiye Bölgesel amatör ligi (BAL) 5. Grupta mücadele eden Ceyhanspor Futbol Kulübü Başkanı Erkan Karık, yaptığı açıklamada Ceyhanspor’u, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a teslim ettiklerini

CMYO’DA 4.KARİYER GÜNÜ

cmyoda-4kariyer-gunu Çukurova Üniversitesi Ceyhan Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin katılımı ile Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ceyhan Hizmet Merkezi şube Müdürlüğü Yüksekokul Konferans Salonun da 4.

İlk Buğday Hasadı Yumurtalık'ta yapıldı

ilk-bugday-hasadi-yumurtalikta-yapildi 2016 Yılının ilk buğday hasadı Adana’nın Yumurtalık İlçesi Göbeören mahallesi kırsalında Çiftçi Remzi Gün tarafından gerçekleştirildi.

YUM-ÇEV’DEN KAYMAKAM ASALET KARABULUT’A NEZAKET ZİYARETİ

yum-cevden-kaymakam-asalet-karabuluta-nezaket-ziyareti Yum-Çev. Yumurtalık Turizmi Geliştirme ve Çevreyi Koruma Derneği üyeleri Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Turizmciler Yumurtalık Mal Müdiresi Nazan Akgöllü’yü ziyaret ettiler

turizmciler-yumurtalik-mal-mudiresi-nazan-akgolluyu-ziyaret-ettiler Yumurtalık’ta yeni kurulan (Yum-Çev) Turizmi Geliştirme ve Çevreyi Koruma Derneğinin üyeleri Yumurtalık Mal Müdürü Nazan Akgöllü’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Karabay” Yerel gazeteciler ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.”

karabay-yerel-gazeteciler-ile-sabah-kahvaltisinda-bir-araya-geldi Ceyhan'ın tanınan simalarından Tuncay Karabay ve Şehmuz Sönmez yönetiminde açılan River Side Wedding gazetecileri ağırladı. Sanatçı kimliği ile tanınan Tuncay Karabay, amaçlarının ilçe halkına hizmet