YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Çin de Görülen Korona Virüsü Aslında Amerika’nın bir Oyunumu?...

cin-de-gorulen-korona-virusu-aslinda-amerikanin-bir-oyunumu Çin de Görülen Korona Virüsü Aslında Amerika’nın bir Oyunumu?...

Ceyhan’da Akparti İlçe Başkanı Bünül’ün Şehit Aileleri üzerinden Fatura Vurgunu

ceyhanda-akparti-ilce-baskani-bunulun-sehit-aileleri-uzerinden-fatura-vurgunu- Ceyhan Belediyesi basın açıklaması ile geçmiş dönemde kesilen 690.426,74 TL tutarında 24 rant faturasını gözler önüne serdi.

EMBA Elektrik Üretim A.Ş. “Corona Virüsü” İle İlgili Açıklama

emba-elektrik-uretim-as-corona-virusu-ile-ilgili-aciklama Son günlerde ülkemizi ve bütün dünyayı alarm durumuna geçiren “Corona Virüsü” ile ilgili toplumu bilinçlendirme adına açıklama yapma gereği doğmuştur.

Bekir Nennioğlu’nun Mutlu Günü

bekir-nennioglunun-mutlu-gunu Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu’nun Biricik oğlu Kemal Nennioğlu, Gülsüm Sarıboğa ile dünya evine girdi.

600 bin liraya yaklaşan iddialarla ilgili olarak eski Başkanvekili Ali Alper Boydak ve İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’ün adı geçiyor.

600-bin-liraya-yaklasan-iddialarla-ilgili-olarak-eski-baskanvekili-ali-alper-boydak-ve-ilce-baskani-muhammed-islam-bunulun-adi-geciyor 600 bin liraya yaklaşan iddialarla ilgili olarak eski Başkanvekili Ali Alper Boydak ve İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’ün adı geçiyor.

Esendemir’le yola devam

esendemirle-yola-devam Çukurova Gazeteciler Cemiyeti 30.Olağan Genel Kurulu ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi

CEYHAN BELEDİYESİ PARKE TAŞINDAN 1.5 MİLYON LİRA TASARRUF ETTİ

ceyhan-belediyesi-parke-tasindan-15--milyon-lira-tasarruf-etti CEYHAN BELEDİYESİ PARKE TAŞINDAN 1.5 MİLYON LİRA TASARRUF ETTİ

20 YIL SONRA YENİDEN UĞUR MUMCU İSMİ CEYHAN’DA YAŞAYACAK

20-yil-sonra-yeniden-ugur-mumcu-ismi-ceyhanda-yasayacak 20 YIL SONRA YENİDEN UĞUR MUMCU İSMİ CEYHAN’DA YAŞAYACAK

Sarıcam Belediyesinden Elazığ’a Deprem yardım konvoyları yola çıktı

saricam-belediyesinden-elaziga-deprem--yardim-konvoylari-yola-cikti Sarıcam Belediyesinden Elazığ’a Deprem yardım konvoyları yola çıktı

YÜREĞİR BELEDİYESİ DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLDU

yuregir-belediyesi-depremzedeler-icin-seferber-oldu BAŞKAN KOCAİSPİR: ''GÜN BİR OLMA GÜNÜ''

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'ten depremzedelere başsağlığı ve geçmiş olsun mesajı

adana-esob-baskani-nihat-sozutekten-depremzedelere-bassagligi-ve-gecmis-olsun-mesaji Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek: "Acımız büyük" "Deprem sadece Elazığ ve Malatya'yı değil, Türkiye'yi vurdu"

UĞUR MUMCU ÖLÜMÜNÜN 27 YILINDA CEYHAN ADD ŞUBESİ SALONUNDA ANILDI

ugur-mumcu-olumunun-27-yilinda-ceyhan-add-subesi-salonunda-anildi Usta gazeteci ve yazar Uğur Mumcu'nun ölümünün üzerinden tam 27 yıl geçti. 24 Ocak 1993 tarihinde suikaste uğrayan gazeteci, sevenleri tarafından özlemle Ceyhan ADD Şubesinde sevenleri tarafından anıldı.

Sugözü Köyü Çevreyi Koruma Dernek başkanlığına Süleyman Kırgıl seçildi

sugozu-koyu-cevreyi-koruma-dernek-baskanligina-suleyman-kirgil-secildi 19.Ocak Pazar günü saat:10.00 da Dernek binasında “Sugözü Köyü Çevreyi Koruma Derneği “Olağan Kongresi yapıldı.

Karalar ” Yumurtalık’a önceki Yönetimin Beş Katı Hizmet Yapacağız”

karalar--yumurtalika--onceki--yonetimin--bes---kati--hizmet--yapacagiz Karalar ”Yumurtalık’a önceki Yönetimin Beş Katı Hizmet Yapacağız”

MABETLER VE ESKİ CAMİLER KAYMAKAMLIK TARAFINDAN KORUMAYA ALINDI

mabetler-ve-eski-camiler-kaymakamlik-tarafindan-korumaya-alindi MABETLER VE ESKİ CAMİLER KAYMAKAMLIK TARAFINDAN KORUMAYA ALINDI

ADANA’NIN İLK GERİ DÖNÜŞÜM PARKI CEYHAN’DA AÇILDI

adananin-ilk-geri-donusum-parki-ceyhanda-acildi Geri dönüşümden kazılan malzemelerle yapılan Adana’nın ilk geri dönüşüm parkı Ceyhan’da Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda açıldı.

Sağlıksen Adana Şube Başkanı Nennioğlu”Sağlık Çalışanları maaşlarının yarısını Kreş parası olarak ödüyor “

sagliksen-adana-sube-baskani-nennioglusaglik-calisanlari-maaslarinin-yarisini-kres-parasi-olarak-oduyor- Sağlıksen Adana Şube Başkanı Nennioğlu”Sağlık Çalışanları maaşlarının yarısını Kreş parası olarak ödüyor “

Karataş’ta arıtma sorunu çözüme kavuşuyor.

karatasta-aritma-sorunu-cozume-kavusuyor-- İller Bankası arıtma ile ilgili ihale kararı aldı.Karataş’ta kurulacak arıtma tesisiSukap projesi kapsamında %50’si maliye hazinesinden hibe desteği ile %50’ si de ASKİ tarafından İller Bankasının

RECEP ÇALIŞKAN”GAZETECİLER GÜNÜNDE YEREL GAZETE SAHİPLERİ İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.”

recep-caliskangazeteciler-gununde-yerel-gazete-sahipleri-ile-yemekte-bir-araya-geldi RECEP ÇALIŞKAN”GAZETECİLER GÜNÜNDE YEREL GAZETE SAHİPLERİ İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.”

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ