YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Yüregir Belediyesi Unicef işbirliği ile Hiltonsa Otelde Çocuk hakları konulu konferans yapıldı

yuregir-belediyesi-unicef-isbirligi-ile-hiltonsa-otelde-cocuk-haklari-konulu-konferans-yapildi UNICEF ve Yüreğir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen ’’Çocuk Dostu Şehirler Projesi’’ kapsamında ’Yüreğir Çocuk Eylem Planı Çalıştayı’ başladı

ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASI ANMA

adalet-ve-demokrasi-haftasi-anma Oktay Arslan ADD.Ceyhan şubesi Salonunda yapılan 24 Ocak Uğur Mumcuyu anma etkinliği kapsamında söyleşiye katıldı ve Günün anlam ve önemini belirten bir bildiri okudu.

YUMURTALIK ENSÂR OLMAYI BİLDİ

yumurtalik-ensr-olmayi-bildi Yumurtalık’ta Suriyelilere Yardım

ACI KAYIP

aci-kayip Yumurtalık Zeytinbeli Mahallesinden Muharrem, Dinçer, Dilek ve Ecrin Koçak’ın babaları(Kibar Ali) Ali Koçak Cuma günü Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Zeytinbeli Belediyesinden emekli olan Merhumun

YÜREĞİR BELEDİYESİ MÜLTECİLER İÇİN YENİ ALANLAR OLUŞTURUYOR!

yuregir-belediyesi-multeciler-icin-yeni-alanlar-olusturuyor Yüreğir Belediyesi, ülkelerinde yaşanan savaş nedeniyle göç etmek zorunda kalarak topraklarımıza sığınan Suriyeli mülteciler için yeni alanlar oluşturuyor. Çetin kış şartlarının yanı sıra çamur

Seyhan Nehri’nde yüzey temizliği

seyhan-nehrinde-yuzey-temizligi Yüzey temizliği yapılan Seyhan Nehri, Adanalılar için etkileyici bir manzara ve doğal güzellik sunuyor.

CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN BAYAT EKMEK KUMBARASI

ceyhan-belediyesinden-bayat-ekmek-kumbarasi Ceyhan Belediyesi tarafından başlatılan uygulama ile şehirde farklı mahalle ve noktalara bayat ekmek kumbaraları kondu.

KADINLAR KENDİ İŞİNİ KURABİLECEKLER

kadinlar-kendi-isini-kurabilecekler Çukurova Belediyesi’nden bir ilk daha

Pişkin: Ya işsizlik ya ölüm!

piskin-ya-issizlik-ya-olum – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi eski Üyesi Gökçe Pişkin, Trabzon’da çığ altında kalarak yaşamını yitiren Adanalı inşaat işçisi Nusret Er’in cenaze evini ziyaret ederek, “Gençliğin

ERCAN KONT'UN 50.YILI

ercan-kontun-50yili SAHNELERDE GEÇEN YARIM YÜZYIL

Başkan Karalar Kitap Fuarı'nı Gezdi

baskan-karalar-kitap-fuarini-gezdi Başkan Karalar Kitap Fuarı'nı Gezdi Karalar: Kitap Okumamak Büyük Bir Eksiklik!

Başkan Sözlü, vaatlerini birer birer yerine getiriyor

baskan-sozlu-vaatlerini-birer-birer-yerine-getiriyor Kozan ve köylerine toplamda 87 kilometrelik yol için ihaleler yapıldı, çalışmalar sürüyor.

CEYHAN BELEDİYESİ’NDE SOSYAL DENGE TAZMİNATI SEVİNCİ YAŞANDI

-ceyhan-belediyesinde-sosyal-denge-tazminati-sevinci-yasandi Bem-Bir-Sen ile Ceyhan Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı.

Adana'da elektrik kesintisi enerji bakanına söylendi

adanada-elektrik-kesintisi-enerji-bakanina-soylendi AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman YEŞİLTAŞ “Adana’da yaşanan elektrik kesintileri hakkında gelen şikâyetleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a iletti.

Karnas’dan Esnafa Kredi Müjdesi

karnasdan-esnafa-kredi-mujdesi Yumurtalık Yeni Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Koparetafi Başkanı Sami Karnas, küçük ölçekli esnaf ve sanatkârların 15 Ocak'tan itibaren 150 bin TL’ye kadar kredi çekebileceği müjdesini verdi.

Geceleyin Kayseri’den Adana’ya sokak köpeği taşınıyor(Eskiden Adana dan Kayseriye Eşek taşınırdı)

geceleyin-kayseriden-adanaya-sokak-kopegi-tasiniyoreskiden-adana-dan-kayseriye-esek-tasinirdi Opr. Dr. Fatih Karayandı, Kayseri Belediyesi’nin Adana’ya sokak köpeği getirip bıraktığına dair kanıtlar olduğu belirterek, şikayetçi olduklarını ve resmi prosedür başlattıklarını açıkladı.

TGC-Tüm Çalışan Gazetecilerin Günü’nü kutluyoruz.”

tgc-tum-calisan-gazetecilerin-gununu-kutluyoruz TGC: Batının en özgür basını olmaktan mutsuzuz

Yumurtalıklı çiftçi Kemal Yılmaz kaza yaptı

yumurtalikli-ciftci-kemal-yilmaz-kaza-yapti Adananın Yumurtalık İlçesi Küçük Yumurtalık Mahallesinde ikamet eden Bölgenin en Büyük çiftçisi Kemal Yılmaz(Kımızı Kemal) öğlen saatlerinde Çiftliğinden Özel aracı ile Adanaya gitmek için

Yumurtalık’ta sert esen fırtına zarara neden oldu

yumurtalikta-sert-esen-firtina-zarara-neden-oldu Adana’nın Yumurtalık İlçesin de sert esen fırtına zarara neden oldu.