YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Adana-Ceyhan-Yumurtalık Otobüs Saatleri yeniden düzenlendi

adana-ceyhan-yumurtalik-otobus-saatleri-yeniden-duzenlendi No : 403 Güzergah : ADANA TAŞKÖPRÜ - CEYHAN-YUMURTALIK İlk Durak : ADANA TAŞKÖPRÜ Son Durak : CEYHAN-YUMURTALIK

Akparti Yumurtalık 26.Danışma Meclisi İl Başkanı Fikret Yeni’in katılımıyla Özel İdare Konferans Salonunda gerçekleşti.

akparti-yumurtalik-26danisma-meclisi-il-baskani-fikret-yeniin-katilimiyla-ozel-idare-konferans-salonunda-gerceklesti . Adananın Yumurtalık ilçesinde Akparti Yumurtalık 26.Danışma Meclisi İl Başkanı Fikret Yeni’in katılımıyla Özel İdare Konferans Salonunda gerçekleşti.

Yumurtalık’ta Microliğht tipi paraşüt uçak yere çakıldı, Kenan Koçak yaşamını yitirdi

yumurtalikta-microlight-tipi-parasut-ucak-yere-cakildi-kenan-kocak-yasamini-yitirdi . Adananın Yumurtalık İlçesinde Microliğht tipi paraşüt uçak yere çakıldı, Kenan Koçak yaşamını yitirdi.

Yumurtalık'ta bir mucit deniz dalğalarından elektrik üretti

yumurtalikta-bir-mucit-deniz-dalgalarindan-elektrik-uretti Mucit Osman Yılmaz”Bana devlet yeterli destegi sağlansın bölgedeki tüm termik santralleri haritadan silerim”

ASALET KARABULUT YUMURTALIK KAYMAKAMLIGINA ATANDI

asalet-karabulut-yumurtalik-kaymakamligina-atandi Malatya Battalgazi ilçesinden Yumurtalık Kaymakamlıgına atanan Asalet KARABULUT 1978 yılında Bayburt’ta doğdu. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Bayburt’ta bitirdi.2001 yılında Ankara

Yumurtalık’ta Ecz.Kemal Gürsel Korkmaz darp edildi

yumurtalikta-eczkemal-gursel-korkmaz-darp-edildi – Adana’nın Yumurtalık İlçesinde15 yıldır Eczane işleten Ecz. Gürsel Kemal Korkmaz(54) saat: 13.30 sıralarında kimliği belirsiz kişilerce sopalı saldırıya uğradı.

YUMURTALIK DUBLE YOL ÇALIŞMALARI TEKRAR BAŞLADI

yumurtalik-duble-yol-calismalari-tekrar-basladi Yumurtalık Duble Yol çalışmaları ödenek yokluğu nedeniyle Nisan ayı içerisinde durdurulmuştu.28 Ağustos 2014 itibariyle Yumurtalık Haber Gazetesine Bilgi veren Özmert Firma yetkilileri Beklediğimiz ödenek

YUMURTALIK’TA BİR KİŞİ KULLANDIGI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI

yumurtalikta-bir-kisi-kullandigi-traktorun-altinda-kaldi Adananın Yumurtalık ilçesinde bir kişi kullandığı traktörün altında kaldı.

ÖZTOPRAK AİLESİNE YENİ GELİN ADAYI

oztoprak-ailesine-yeni-gelin-adayi Yumurtalık Haber Gazetesi Genel yayın Koordinatörü Halim Öztoprak, yeğeni Aydın Öztoprak için Ceyhan da koyuncu ailesinden geçen Hafta kız istedi.

Yumurtalık’ta bir Market pompalı ile tarandı, Bir bayan yaralandı

yumurtalikta-bir-market-pompali-ile-tarandi-bir-bayan-yaralandi Adana’nın Yumurtalık ilçesinde bir market pompalı ile tarandı, bir bayan yaralı.

Yumurtalık’ta Motosiklet yayaya çarpıştı.1’i ağır 2.yaralı

yumurtalikta-motosiklet-yayaya-carpisti1i-agir-2yarali- Edinilen bilgilere Akşam21.00 sıralarında Atatürk Caddesi üzerinde Akyol Market civarında eşi ve çocuğuyla seyir halinde olan motosiklet sürücüsü Aydın Kanar adı belli olmayan bir yayaya çarptı.

MARDİN İLİ GEZİ NOTLARI-3

mardin-ili-gezi-notlari-3 Midyat. Mardin’in Tarihi ve kültürünü en iyi simgeleyen ilçelerinden biri olmakla Müslüman’ı, süryanisi, Arabıyla bir arada kardeşçe yaşayan kozmopolit bir şehir. Kiliselerle camiler adeta yakın

BATMANDAN GEZİ NOTLARI-2

batmandan-gezi-notlari-2 Batman 369.000 Nüfusuyla en çok göç alan ve çabuk gelişen bir şehir. Bir zamanlar Diyarbakır’a bağlı küçük yerleşim alanı olarak biliniyordu. Petrol kuyuları ve İl merkezinde bulunan Petro rafinesi bu

YUMURTALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE SALİH ATİLLA ATANDI

yumurtalik-ilce-milli-egitim-mudurlugune-salih-atilla-atandi .2000 Yılından beri Adana Merkezde görev yapan Salih Atilla daha önceleri de Isparta, Malatya, Bitlis gibi illerde de öğretmenlik ve yönetici kadrolarında çalıştı.Toplam 19 yıl Milli Eğitim Camiasının

BAŞKAN ÖZTÜRK”AÇIK ÖĞRETİM SINAVLARI CEYHAN DADA YAPILSIN”

baskan-ozturkacik-ogretim-sinavlari-ceyhan-dada-yapilsin Bu habere en çok sevinen Yumurtalıktan Açık öğretim te okuyan öğrenciler oldu.

Çukurovalılar Derneği Onursal Başkanı Ali Alper Çetin:

cukurovalilar-dernegi-onursal-baskani-ali-alper-cetin Sayın Valim! Bu projelerin vebali kimin?

ADANA SUR-KOOP BAŞKANI MİTHAT ALTUNAY BABASINI KAYBETTİ

adana-sur-koop-baskani-mithat-altunay-babasini-kaybetti . Adana Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifi Merkez Birliği Başkanı ve Yeşilköy Beldesinin 2 dönemde Belediye Başkanlığını yapan Mithat Altunay babası Mehmet Altunayı(83) kaybetti.