YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Öğrenci servisinde yaralanan Doğuş Eroğlu bu gün hayatını kaybetti.

ogrenci-servisinde-yaralanan-dogus-eroglu-bu-gun-hayatini-kaybetti Edinilen bilgilere göre Adana’nın Yüregir İlçesi Misis Mahallesi (AOSB) İçerisinde bulunan Özel Erkan Anadolu Teknik Meslek Lisesin de okuyan iki öğrenci nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı okul

İşadamı Öcal Sehlikoğlu, MHP’den Adana milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

--isadami-ocal-sehlikoglu-mhpden-adana-milletvekili-aday-adayi-oldugunu-acikladi YÜREGİR’DEN 200 ARAÇLIK KONVOYLA İL BİNASINA HAREKET EDEN DAMACI ÖCAL’A YOL BOYUNCA VATANDAŞLAR SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNDULAR.

LİSE ÖĞRENCİSİ EZGİ KOCA KARATAŞ’TA TURİZM ADLI PROJE HAZIRLADI

--lise-ogrencisi-ezgi-koca-karatasta-turizm-adli-proje-hazirladi Karataş Tevfiik Ayser Canbolat Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencilerinden Ezgi KOCA Karataş’ta Turizmin geliştirilmesi için hazırladığı “Turizm projesini” Belediye Başkanı Bogaçhan Ünal ile paylaştı.

Seyhan Belediyesi Hizmette Sınır Tanımıyor

seyhan-belediyesi-hizmette-sinir-tanimiyor Seyhan’da Okul Öncesi Güçleniyor "Ülkenin Çağdaşlaşması Sadece Eğitim İle Olur"

“ORMANLARI GÖZÜMÜZ GİBİ KORUYALIM!”

ormanlari-gozumuz-gibi-koruyalim ‘Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa katılan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “Her birey doğayı, ormanı gözü gibi korumalı” dedi.

- “HEY ONBEŞLİ” TÜRKÜSÜ ADANA’NINDIR"

--hey-onbesli-turkusu-adananindir "HEY ONBEŞLİ" TÜRKÜSÜNÜN TOKATA YÖRESİNE AİT OLMADIĞI İDDA EDİLDİ - TÜRK HALK MÜZİĞİ KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMACISI DR.HALİL ATILGAN:

Çetin’e bu kez okullardan övgü geldi

cetine-bu-kez-okullardan-ovgu-geldi “BİR TELEFONUMUZLA YANIMIZDASINIZ”

AK GENÇLERDEN BAŞKAN ÇELİKCAN’A ZİYARET…

ak-genclerden-baskan-celikcana-ziyaret BAŞKAN ÇELİKCAN: “GELECEK GENÇLERİMİZİNDİR!”

ASKİ’DEN SU YÜRÜYÜŞÜ

askiden-su-yuruyusu- ÇOCUKLAR SIRT ÇANTALARINDA SU TAŞIDI

Ceyhan Belediyesinden yazar Metin Özdamarla söyleşi ve imza töreni

ceyhan-belediyesinden-yazar-metin-ozdamarla-soylesi-ve-imza-toreni Ceyhan Belediyesi ve Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Çanakkale zaferinin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Yazar Metin Özdamarlar ile söyleşi ve imza günü programı

1. Adana Su Zirvesi

1-adana-su-zirvesi Başkan Sözlü: “Suyu az kullanmak değil, doğru kullanmak önemli.”

Yumurtalık'ta salçalık Biber üreticilerine Kooperatifleşmenin önemi anlatıldı

yumurtalikta-salcalik-biber-ureticilerine-kooperatiflesmenin-onemi-anlatildi ADANA-Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli’nin Talimatları doğrultusunda Yumurtalık’ta Salçalık Biber üreticilerine Kooperatifçilik konusunda seminer verildi.

Yumurtalık Bayan a.adayı Müzeyyen Şevkin'i ilk sıraya çıkardı

yumurtalik-bayan-aadayi-muzeyyen-sevkini-ilk-siraya-cikardi Chp Adana Milletvekilliği için Yumurtalık’ta yapılan temayül yoklamasında kadın adaylardan Müzeyyen Şevkin ilk sırada yer aldı.

Ceyhan Belediyesinden Çanakkale Ruhuna yakışır hizmet

ceyhan-belediyesinden-canakkale-ruhuna-yakisir-hizmet Ceyhan Belediyesi tarafından kültür hizmetleri kapsamında düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi 100. yıl sinema gösterimleri büyük ilgi görüyor.

Büyükşehir’in uyuşturucuyla mücadelesi aralıksız sürüyor

buyuksehirin-uyusturucuyla-mucadelesi-araliksiz-suruyor Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de, “Uyuşturucu Madde Bağımlılığı ve Öfke Kontrolü” konulu seminer verildi.

Yumurtalık’ta Kadınlar Şehitler İçin Mevlit Okuttu Helva Dağıttı

yumurtalikta-kadinlar-sehitler-icin-mevlit-okuttu-helva-dagitti Adana’nın Yumurtalık ilçesinde ev hanımları, Çanakkale Şehitleri için mevlit okuttu, helva dağıttı

CEYHAN ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ TAM KADRO KATILDILAR

ceyhan-sehit-ve-gaziler-dernegi-tam-kadro-katildilar Hamidiye Öğrenci Yurtları, Ziraat Odası,Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Ceyhan Şehitler Dernegiyle 18.Mart 1915 Çanakkale Zaferinin 100. Yılında Devlet Bahceli tesislerinde anma düzenlediler.

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ