YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

Erzin İsos'ta Roma dönemine ait amfi tiyatro bulundu

erzin-isosta-roma-donemine-ait-amfi-tiyatro-bulundu Hatay’ın Erzin ilçesinde bulunan İsos Antik Kenti’nde devam eden kazı çalışmalarında Roma dönemine ait amfi tiyatro bulundu.

YUM-ÇEV. ADA ENERJİ SANTRALİNE İTİRAZ ETTİ

yum-cev-ada-enerji-santraline-itiraz-etti YUM-ÇEV YUMURTALIK TURİZMİ GELİŞTİRME VE ÇEVREYİ KORUMA PLATFORMU YUMURTALIK-GÖLOVASI'NA YAPILACAK ADA ENERJİ SANTRALİNE İTİRAZDA BULUNDU.

Sugözü’ne Yapılacak Termik Santraller Bölgenin İntiharı Olur

sugozune-yapilacak-termik-santraller-bolgenin-intihari-olur Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can gazetemize yaptığı açıklamada Yumurtalık Sugözü’nde ki termik santral projelerinin bölge için intihar olacağını söyledi.

MUHTAR HİDAYET ÇOMAK “DERTLİ KAZIM KÜLTÜR MERKEZİNİ MAYIS AYINDA AÇIYORUZ”

muhtar-hidayet-comak-dertli-kazim-kultur-merkezini-mayis-ayinda-aciyoruz MUHTAR HİDAYET ÇOMAK “DERTLİ KAZIM KÜLTÜR MERKEZİNİ MAYIS AYINDA AÇIYORUZ”

ASMALI YEŞİLKÖY ARASI YOLLAR KÖSTEBEK YUVASI

asmali-yesilkoy-arasi-yollar-kostebek-yuvasi ASMALI YEŞİLKÖY ARASI YOLLAR KÖSTEBEK YUVASI

YUMURTALIK HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE MEHMET ÖZDER ATANDI

yumurtalik-halk-egitim-mudurlugune-mehmet-ozder-atandi YUMURTALIK HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE MEHMET ÖZDER ATANDI

ULUTAŞ YENİDEN BAŞKAN

ulutas-yeniden-baskan ULUTAŞ YENİDEN BAŞKAN

HAKAN AĞCA AK PARTİYE GEÇTİ

hakan-agca-ak-partiye-gecti HAKAN AĞCA AK PARTİYE GEÇTİ

ADANA ODA BAŞKANLARI BAKAN SARI VE BAKAN TÜFEKÇİ’Yİ ZİYARET ETTİLER

adana-oda-baskanlari-bakan-sari-ve-bakan-tufekciyi-ziyaret-ettiler Adana Esnaf Odaları Temsilcileri Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi ve Yardımcısı Fatih Çiftçi’yi’ makamında ziyaret ettiler.

Yumurtalık İlçesi Küçük Yumurtalık Mahalle Muhtarı Ali Yılmaz yeter artık hırsızlardan gına geldik.

yumurtalik-ilcesi-kucuk-yumurtalik-mahalle-muhtari-ali-yilmaz-yeter-artik-hirsizlardan-gina-geldik- HIRSIZLARDAN GINA GELDİK DİYEN KÜÇÜK YUMURTALIK MUHTARI ALİ YILMAZ MOBESE İSTİYORUZ DEDİ

MHP’li kadınlara “iletişim” sunumu

mhpli-kadinlara-iletisim-sunumu MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın uhdesinde teşkilat içi eğitim çalışmaları sürerken İl Kadın Kolları Başkanlığı mensuplarına yönelik “Etkili İletişim” sunumu yapıldı.

23.GÜNDÜR KAYIP ALİ YİĞİT’İN CESEDİ YUMURTALIK’TA BULUNDU

23gundur-kayip-ali-yigitin-cesedi-yumurtalikta-bulundu 23 gündür kayıp olan ve ailesinin her yerde aradığı Ali Yğit’in (19)Cesedine Yumurtalık ta ulaşıldı. Ceyhan Belediye Evler Mahallesinde ikamet eden Yiğit 3.Ocak 2016 Tarihinden beri kayıp olduğu

İnternet Gazetecileri (ÇİĞ-DER)2. Genel Kurulunu Yaptı

internet-gazetecileri-cig-der2-genel-kurulunu-yapti Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği (ÇİGDER) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Seçimleri Azmi Ertan başkanlığındaki liste kazandı.

SÜNNETİ UZMAN HEKİMLERİN YAPMASI EN DOĞRU OLANDIR

sunneti-uzman-hekimlerin-yapmasi-en-dogru-olandir SÜNNETİ UZMAN HEKİMLERİN YAPMASI EN DOĞRU OLANDIR

YUMURTALIKLI HAYIRSEVER DİŞ HEKİMİNDEN CEYHAN MODERN EVLER MAHALLESİNE CAMİ İNŞAATI

yumurtalikli-hayirsever-dis-hekiminden-ceyhan-modern-evler-mahallesine-cami-insaati YUMURTALIKLI HAYIRSEVER DİŞ HEKİMİNDEN CEYHAN MODERN EVLER MAHALLESİNE CAMİ İNŞAATI

AYŞE MUHACİR GÜVEN TAZELEDİ

ayse-muhacir-guven-tazeledi Ceyhan Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinin olağan kongresine 2. Adayla gidildi. Saat: 13.00 de Dernek Binasında yapılan toplantı da Divan Başkanlığını Yasin Şenal Kâtip üyelilikleri de İsa Aydoğan ve

AKPARTİ YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI SAMİ KARNAS ŞÜKRÜ ÇİCEK’E TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

akparti-yumurtalik-ilce-baskani-sami-karnas-sukru-ciceke-taziye-ziyaretinde-bulundu AKPARTİ YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI SAMİ KARNAS ŞÜKRÜ ÇİCEK’E TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Ceyhan Ticaret Odası'ndan ÇKA Destekleri ile İlgili Bilgilendirme Toplantısı

ceyhan-ticaret-odasindan-cka-destekleri-ile-ilgili-bilgilendirme-toplantisi- Ceyhan Ticaret Odası, üyelerini Çukurova Kalkınma Ajansından Mikro işletmelere destekleriyle ilgili bilgilendirdi.