YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

YUMURTALIK AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI 57.DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

yumurtalik-akparti-ilce-teskilati-57danisma-meclisi-toplantisini-gerceklestirdi

Divan Başkanlığını Sami Karnas, Kâtip Üyeliğide Ayşen Mengütay’ın yaptığı Yumurtalık Akparti İlçe Teşkilatı 57.ci Danışma Kurulu toplantısı Yumurtalık Akparti İlçe Binasında, Partili üyelerin katılımı ile gerçekleşti.
19 Aralık 2017 Salı 18:33

 Akparti Adana İl Başkan yardımcısı Hüseyin Doğan, İl Teşkilat Başkanı Süleyman Kelebek, Ceyhan Akparti İlçe Başkanı Süleyman Ulu ve Akparti Ceyhan yönetim kurulu üyesi Naim Çetanak’ta toplantıya katılanlar arasında yer aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra İlk Konuşmayı yapan Divan Başkanı ve Akparti İlçe Başkanı Sami Karnas: İlçe Danışma Meclisleri Partimizin olmazsa olmazlarındandır. Geçtiğimiz 3 ay içerisinde ne yazık ki ilçe Danışma Meclisi toplantılarımızı yapamadık. Bu gün bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Partimizin ilçe kongreleri başladı. İlçe Başkanları sahip olduğu koltuktan güç almaya değil güç vermeye gelir. Dünya 5 den büyüktür diyen bir dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın en uç temsilcileriyiz dedi.

Akparti Adana İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Doğan’da 57 Danışma Kurulu toplantısında düşüncelerini şöyle dile getirdi; Çok değerli partili kardeşlerim Akpartinin danışma kurulu toplantıları Bayramlaşma havasında geçmektedir. ABD. Hemen yanı başımızda bir terör devleti kurmaya çalışıyor. Kudüs olayında güçlü bir lidere sahibiz. Kudüs İslam aleminin ve Filistin’in Başkentidir dedi.

Dilek ve temenniler bölümünde Yumurtalıklı esnaflar bizin 30.00 tl’ye satamadığımız eşyaların sosyete pazarında 60.00 tl’den satıldığını iddia ettiler. Toplulaştırmayla ilğili sıkıntıların olduğu dile getirilirken, Ziraat Bankası Yumurtalık Şubesinden kredi alamadıklarını ifade eden bazı kırsal mahalle sakinleri buna bir çözüm bulunmasını istediler. Posedion Mozaiklerinin Yumurtalıktan götürülmemesi için çaba harcanması konuşuldu.


Haber okunma sayısı: 975

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ZEYTİNBELİ MAHALLESİNDE KİMİN MUHTAR OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar