YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA EMRE’YE ZİYARETCİ AKINI

yeni-milli-egitim-muduru-mustafa-emreye-ziyaretci-akini

Yumurtalık Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Mustafa Emre’nin ilk ziyaretçileri Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Belediye Meclis üyesi Mithat Altunay, stk’lardan Akparti Yumurtalık İlçe Başkanı Sami Karnas, Yumurtalık Platform Başkanı Şaban Yetkin, YUMCEV. Yumurtalık Turizmi Geliştirme Dernek Başkanı Abdulhalim Öztoprak, Adana Muharip Gaziler Derneği Ceyhan ve Yumurtalık Temsilcisi Zeki Bilir oldu.
20 Ekim 2017 Cuma 09:01

 YUMURTALIK’A İLK DEFA SOSYAL PROJELERİ OLAN AKTİF  BİRİ ATANIYOR!...

Evli ve 2. Çocuk babası olan Mustafa Emre’nin annesi Ceyhan’lı olup kendisi Hatay’ın-Erzin ilçesinde doğdu.17.yıldır Milli Eğitim camiasında çeşitli il ve ilçelerde öğretmen ve idareci kadrolarında görev aldı. Mersin-Siirt-Mardin-Adana gibi önemli illerde yöneticilik yaptı. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Emre 5,5 yıl Almanya’nın 20 ye yakın okullarında çalıştı. Avrupa’da gördüğü Eğitim ve Kültürel tecrübeleri Türkiye’deki okullarda uygulamaya çalıştı. Özellikle Almanya-Konsolosluğuna bağlı Stutgard Ataşeliği nezdinde “Türkçe ve Türk Kültürünü Alman okullarında yaymak” uğruna görev ifa etti. Yine Milli Eğitimin Arge birimlerinde Suriyeli öğrencilerin il koordinatörlüğü ve Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yapmaktaydı. İlk Öğretim Anabilim Yüksek Öğrenim lisans mezunu ve bu alanda “Bilim Uzmanı”olarak mezun oldu.

BAŞKAN FİLİK VE STK TEMSİLÇİLERİNDEN MUSTAFA EMRE’YE TAM DESTEK

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik ve Yumurtalık stk Temsilcileri, Yumurtalık Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Mustafa Emre’nin projelerini gerçekleştirmesi konusunda tam destek olacaklarını söylediler ve yeni Müdüre başarı dileklerinde bulundular.

 


Haber okunma sayısı: 887

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ZEYTİNBELİ MAHALLESİNDE KİMİN MUHTAR OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar