YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

JANDARMA KOMUTANINDAN OKUL ZİYARETİ

jandarma--komutanindan--okul--ziyareti

Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut,İlçe Jandarma Komutanı Ümit Tolu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre Meryem Ali Öztürk ilk ve Orta okulunu ziyaret ettiler.
14 Mayıs 2018 Pazartesi 09:06

 Öğrenciler ile yakından ilğilenen Kaymakam Karabulut onlara çeşitli sorular sorarak bilği seviyelerini kontrol etmeye çalıştı. İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ümit Tolu’nun öğrencilere ”Jandarma Çocuk Dergisi” dağıtması üzerinede”Bu tür derğilerin öğrencilerimizi okumaya teşvik eder” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.Komutan Teğmen Tolu ise geçtiğimiz aylarda Ordumuzun “Afrine Başlattıgı Zeytindalı operasyonunda”Bir gurup öğrenci ve öğretmenleri destek amaçlı İlçe Komutanlığımızı ziyaret etmişlerdi şimdi bizlerde iadeyi ziyarette bulunduk dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emre de ziyaret dolayısıyla şu bilğileri aktardı; Birer eğitim yuvası olan okullarımızın çocuklarımıza sadece bilimsel bilğiler değil,bunların yanında milli değerlerimizin öğretilmesi,milli birlik ve beraberlik bilincinin aşılanması yönüylede çok büyük görevler üstlendiğini vurguladı.


Haber okunma sayısı: 504

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Ankete Katıl Sonuçlar