YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Genel

JANDARMA KOMUTANINDAN OKUL ZİYARETİ

jandarma--komutanindan--okul--ziyareti Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut,İlçe Jandarma Komutanı Ümit Tolu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre Meryem Ali Öztürk ilk ve Orta okulunu ziyaret ettiler.

Kaldırım İlkokulu Yeşilköy Alevi Kanaat Önderi Mehmet Güven Sayesinde Yenilendi

kaldirim-ilkokulu-yesilkoy-alevi-kanaat-onderi-mehmet-guven-sayesinde-yenilendi Kaldırım İlkokulu Yeşilköy Alevi Kanaat Önderi Mehmet Güven Sayesinde Yenilendi

YUMURTALIK AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI 57.DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

yumurtalik-akparti-ilce-teskilati-57danisma-meclisi-toplantisini-gerceklestirdi Divan Başkanlığını Sami Karnas, Kâtip Üyeliğide Ayşen Mengütay’ın yaptığı Yumurtalık Akparti İlçe Teşkilatı 57.ci Danışma Kurulu toplantısı Yumurtalık Akparti İlçe Binasında, Partili

ÖĞRENCİLERE MUSTAFA EMRE’DEN MOTİVASYON

ogrencilere-mustafa-emreden-motivasyon Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre ve Atatürk Orta Okulu Müdiresi Esra Tangolar; Atatürk Orta Okulu Yıldız Kızlar Voleybol maçını izleyerek öğrencilere moral motive ettiler.

BAŞKAN FİLİK; CUMHURİYET, GELECEĞİMİZDİR.

baskan-filik-cumhuriyet-gelecegimizdir Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş FİLİK, Cumhuriyet Bayramı ile ilgili yayımladığı mesajda;

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA EMRE’YE ZİYARETCİ AKINI

yeni-milli-egitim-muduru-mustafa-emreye-ziyaretci-akini Yumurtalık Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Mustafa Emre’nin ilk ziyaretçileri Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Belediye Meclis üyesi Mithat Altunay, stk’lardan Akparti Yumurtalık İlçe

SODES BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

sodes-basvurulari-devam-ediyor Kaymakam Asalet Karabulut “Sodes Projesiyle ilğili “Yumurtalık İlçesinde Kamu Kurum ve kuruluşlarının Daire Amirleri ve stk Temsilçileriyle bir araya geldi.

DUYURU

duyuru Yumurtalık Balıkçı limanında bulunan fiber tekne sahiplerinin dikkatine:

Karataş’ta Traktör Yarışları Nefes Kesti .

karatasta-traktor-yarislari-nefes-kesti- Karataş’ta Traktör Yarışları Nefes Kesti .

Sağlık Sen Başkanı Kurum’dan Miraç Kandili Mesajı

saglik-sen-baskani-kurumdan-mirac-kandili-mesaji Sağlık Sen Adana Şube Başkanı Recep Kurum Miraç Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

ATGAB” YERİNDE TANITIM PROJESİ”KAPSAMINDA TRİZM ATAĞI BAŞLATTI

atgab-yerinde-tanitim-projesikapsaminda-trizm-atagi-baslatti- ATGAB-Adana Turizmi Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği yaklaşan Turizm sezonu nedeniyle “Adanalı Hem Tatil Hem Sahil Karataş ve Yumurtalık Size Yeter.”sloganı ile Turizm atağı başlattı.

Atgab-Adana Karataş Yumurtalık Alt Yapı Hizmet Birliği Mart ayı encümen toplantısında Karataş ve Yumurtalık ilçelerinin Turizm alanında geliştirilmesine yönelik önemli kararlar aldı.

atgab-adana-karatas-yumurtalik-alt-yapi-hizmet-birligi-mart-ayi-encumen-toplantisinda-karatas-ve-yumurtalik-ilcelerinin-turizm-alaninda-gelistirilmesine-yonelik-onemli-kararlar-aldi Atgab-Adana Karataş Yumurtalık Alt Yapı Hizmet Birliği Mart ayı encümen toplantısında Karataş ve Yumurtalık ilçelerinin Turizm alanında geliştirilmesine yönelik önemli kararlar aldı.

MENDERES DEMİREL BURHAN KİMDİR?....

menderes-demirel-burhan-kimdir MENDERES DEMİREL BURHAN KİMDİR?....

ABDULÇABBAR ÇİCEK KİMDİR?....

abdulcabbar-cicek-kimdir Adana İli Yumurtalık İlçesi Zeytinbeli Mahallesinde 1967 yılında doğdu. Eşi de kendisi gibi memur olan A.Çabbar Çiçek’in Hukuk Fakültesi Mezunu Av. Oğlu da bulunmaktadır.

ŞIVGIN AİLESİNE YENİ GELİN ADAYI

sivgin-ailesine-yeni-gelin-adayi Yumurtalık Zeytinbeli Mahallesinden Polis Memuru Emre Şıvgın ile Ceyhan Cerkez Karamezar Mahallesinden Barışık Ailesinin kızları Sibel Barışık sözlendiler.Kız isteme safhasından sonra tatlı yendi.Damat

Yumurtalık'ta darbeye hayır konvoyu düzenlendi

yumurtalikta-darbeye-hayir-konvoyu-duzenlendi Akaşam saatlerinde Akparti İlçe Teşkilatı binası önünde toplanan kalabalık 100 araçlık konvoy oluşturdular.

Başkan Türkeş Filik Basın Toplantısı Düzenledi

baskan-turkes-filik-basin-toplantisi-duzenledi Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik Çukurova Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısında bazı basın yayın organlarında çıkan Yumurtalık Belediyesi ile ilgili iddialara cevap

ESRA VE ESER SADE BİR TÖRENLE NİŞANLANDILAR

esra-ve-eser-sade-bir-torenle-nisanlandilar Gökdemir ailesi ile Özkul Ailesi akraba oldular.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ